Čtvrtkoule 180° parabolické zrcadlo z nerezové oceli - IFS Godkendt - Diameter 60 cm

Se čtvrtkulovým parabolickým zrcadlem můžete lépe sledovat, co se děje v kanceláři, v obchodě, ve skladišti, v instituci nebo ve výrobě. Není žádné omezení, kde by toto zrcadlo mohlo být použito.
Zrcadlo poskytuje lepší přehled a pomáhá personálu orientovat se např. při dopravních situacích, jako jsou nákladní automobily ve skladech a podobně.

Tato zrcadlová kopule je vyrobena z nerezové oceli, takže je extrémně pevná a odolná proti nárazu. Materiál se nemůže roztříštit a nepředstavuje nebezpečí jako normální zrcadlo. Nerezavějící oceli činí zrcadlo v souladu s Mezinárodními potravinovými standardy IFS. Zrcadlo je tedy vhodné a schválené také pro výrobu potravin.

Zrcadlo má průměr 60 cm a může být přišroubováno ke stěně.

15 696,00 Kč 12 971,90 Kč
Skladem
SKU
BR-020314

Více info
NázevČtvrtkoule 180° parabolické zrcadlo z nerezové oceli - IFS Godkendt - Diameter 60 cm
Průměr (mm)600
ShapeDome
MateriálNerezová ocel
PoužitíVnitřní, Vnější
BarvaNerezová ocel
Mirror ClassificationV souladu s IFS
Suitable forElectronics, Grocery Store, Hardware Store, Schools / Institutions, Warehouses, Law Enforcement, Food Production, Retail, Production Sites
Installation Wall
Montážní zařízeníPředvrtané otvory
AdjustabilityFixed

Čtvrtkulové parabolické zrcadlo 180 ° z nerezové oceli - schváleno standardem IFS

Čtvrtkulová zrcadlová kopule je umístěna na zdi a pomáhá k lepšímu výhledem do stran. Proto může být poměrně užitečné v místech, kde nelze snadno vidět za roh. Kopule je poměrně užitečná, do skladišť, továren a institucí. Dobrý přehled může snížit nehodovost na pracovišti.

Zrcadla mohou být použity v mnoha kontextech, zde jsou některé z nich:

- Sklady, kancelářské budovy, výroby - pro bezpečný provoz na chodbách a zamezení nehod
- Instituce: školy, mateřské školy, zařízení pro duševně nemocné a zdravotně postižené osoby: dohled a pozorování osob ve větších oblastech.
- Produkce: Zkontrolujte výrobní linku a identifikujte chyby pro zabránění poruchy.
- Na pokladně ve vašem obchodě nebo v obchodech: zastavte zloděje tím, že se podíváte více na to, co se děje.

Certifikace IFS

Když bezpečnostní zrcadlo splňuje IFS mezinárodní potravinářské standardy - jste zajištěni a nemusíte se obávat, že vás obviní y nedodržování přerdpisů..
Mnoho evropských maloobchodníků vyžaduje certifikaci IFS od svých dodavatelů v celém dodavatelském řetězci, aby zajistily optimální výrobní podmínky.

Společnost IFS vás upozorňuje, že se zavazujete vyrábět s vysokou mírou bezpečnosti, zákonnosti a kvality.
Certifikát IFS označuje zrcadla, že jsou nerozbitná.

Cíle a materiály

Čtvrtkulová zrcadlová kopule poskytuje pohled na 180 stupňů a je vyrobena z nerezové oceli třídy 1.4301 (AISI 304). Povrch je lesklý a kolem zrcadla je okraj s otvory pro montáž na stěnu. Tloušťka zrcadla je cca. 1,25 mm. Průměr zrcadla je 60 cm. Nabízíme také plnou zrcadlovou kopuli do stropu a čtvrťovou zrcadlovou kopuli do koutu.

Kontaktujte nás

Máte-li dotazy k produktu nebo potřebujete pomoci najít to správné zrcadlo, jste srdečně zváni se na nás obrátit telefonicky nebo na webovou adresu společnosti info@safegear.com,

Dotazy Zákazníků.
Žádné dotazy.
Našli jste to, co jste hledali