Špionážní zrcadlo z bezpečnostního skla

Špionážní zrcadla se používají pro místa, kde je třeba pozorovat lidi nebo objekty, aniž by to zpozorovali. Absolutně klasické aplikace jsou pro policejní vyšetřovací místnosti nebo prodejní místnosti pro zajištění přehledu o tom, co se děje v obchodě. Špionážní zrcadlo je založeno na technice, kde je povlak částečně průsvitný. Zrcadlo se skládá z laminovaného bezpečnostního skla a má tloušťku 6 mm. Z temné místnosti má sklo reflexní povrch.

Nabízíme dle velikosti objednávek, kontaktujte nás prosím.

18 070,00 Kč 14 933,88 Kč
Skladem
SKU
BR-010210

Více info
Název Špionážní zrcadlo z bezpečnostního skla
Hloubka - vnější (mm) 6
Shape Rectangular
Materiál Laminované bezpečnostní sklo
Barva jako na obrázku
Mirror Series Špionážní zrcadla z jednosměrného bezpečnostního skla je vhodné pro pozorování z jedné strany skla, zatímco lidé na opačné straně nemohou být viděni.
Použití Vnitřní
Suitable for Law Enforcement
Installation Wall
Adjustability Fixed

Špionážní zrcadla z jednosměrného bezpečnostního skla

jsou vhodné pro pozorování z jedné strany skla, kde lidé na opačné straně nemohou být viděni. Nejčastějším používáním je policejní vyšetřovací místnost,nicméně toto zrcadlo může být používáno dle přání například v obchodech nebo speciálních institucích.

Objednejte si na požadované místo určení

Toto zrcadlo lze zakoupit pouze na zvláštní objednávku. Na druhou stranu získáte přesně ty vlastnosti, které chcete, a které přesně sedí na vaše požadavky.
Cena bude záviset na požadované velikosti.

Materiál

Špionážní zrcadlo je vyrobeno z vrstveného bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm. Vyrábí se ve vysoké německé kvalitě.

Kontaktujte nás

Máte-li o produkt zájem a víte jaké rozměry potřebujete, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo napište na adresu info@safegear.com

Dotazy Zákazníků.
Žádné dotazy.
Našli jste to, co jste hledali